آیا فاجعه لونا برای بایننس اتفاق می افتد؟

بر اساس خبرها، تحلیلگر معروف بازار رمز ارزها تحلیلی جدید در خصوص آینده مبهم بایننس کوین را منتشر کرده است.
به گزارش واقعیت مجازی، این تحلیلگر که با نام مستعار Smart Contracter در توییتر فعالیت می‌کند پیش از این کف قیمتی بیت کوین را در سال 2018 پیش بینی کرده بود. این بار در توییتی به مخاطبان 216 هزار نفری خود اعلام کرده است روند صعودی قیمت بایننس کوین نسبت به به بیت کوین (BNB/BTC) به پایان خود رسیده است. به نقل از Smart Contracter روند صعودی پنج ساله جفت ارز (BNB/BTC) پس از پایان بین 40 تا 50 درصد اصلاح خواهد داشت.

نمودار قیمت بایننس کوین
نمودار ماهانه قیمت بایننس کوین

وی با استفاده از تحلیل تکنیکال موج‌های الیوت پیش بینی خود را منتشر کرده است. نظریه امواج الیوت تغییرات قیمتی آینده را با استفاده از روانشناسی اجتماعی که به صورت امواج ظاهر می‌شوند پیش بینی می‌کند. با توجه به چارت این تحلیلگر (BNB/BTC) موج پنجم الیوت هم تکمیل کرده است و آماده اصلاح تا سطح مقاومتی فیبوناچی 0.618 است. قیمت در سطح فیبوناچی در محدوده 0.007378 بیت کوین یا 123 دلار قرار خواهد گرفت. در زمان نگارش این مقاله BNB/BTC در محدوده 0.015 بیت کوین معامله می‌شود.

بر اساس تحلیل این استراتژیست چارت BNB/BTC مشابه پرایس اکشن Terra (LUNA) پیش از فروپاشی در ماه مِی است. با توجه نمودار بایننس کوین به دلار آمریکا، در صورت شکست مقاومت داینامیک، قیمت بایننس کوین اصلاح 66 درصدی را تجربه خواهد کرد و در محدوده 80 تا 100 دلار معامله خواهد شد.

قیمت بایننس کوین
نمودار هفتگی قیمت بایننس کوین/ بیت کوین

منبع: Dailyhodl

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.