جزئیات پیامدهای پروپوزال بهبود تازه کاردانو 

پیشنهاد بهبود شماره ۳۰ کاردانو تلاش در رشد میزان استفاده از شبکه کاردانو را دارد و کاردانو به عنوان یکی از آلت کوین‌های برتر شناخته شده است.
به گزارش واقعیت مجازی به نقل از U.today، یکی از چالش‌های پروژه‌ها در فضای بلاک چین، کمبود نیروی انسانی ماهر است. با این وجود، شبکه Cardano تیمی مجرب و کارکشته در اختیار دارد که بی‌شک به ثبات حضور این ارز در میان ۱۰ رمزارز برتر بازار در طی سالیان کمک کرده است.
داده‌های سرویس ProofofGitHub، که به رصد فعالیت‌های توسعه‌ای پروژه‌‌ها در ریپوی گیت هاب آنان می‌پردازد، نشان می‌دهد که شبکه کاردانو توسعه‌یافته‌ترین شبکه در بین ارزهای برتر بازار است. کاردانو در این رده‌بندی از رقبایی همچون پولکادات (DOT) و کازموس (Cosmos) پیشی گرفته است. کاردانو هم‌اکنون میزبان بیش از ۴۸۰۰ قرارداد هوشمند در شبکه خود است و بیش از ۱۰۰۰ پروژه نیز هم‌اکنون در فاز توسعه قرار دارند.

افزون بر این، کاردانو سعی در یکپارچه‌سازی و ادغام اسکریپت‌های نوشته شده به زبان پایتون برای پلتفرم قرارداد هوشمند خود است. این پیشرفت نوآورانه در حال حاضر ادامه دارد و در تاریخ ۱۰ ژانویه به وسیله تراکنشی در شبکه اعلام شد.

افزون بر این، «پیشنهاد بهبود کاردانو» (CIP-30) تازه‌ای ارائه شده است که اجرایی شدن آن می‌تواند قابلیت‌های جذابی به شبکه بخشد. این پروپوزال ایجاد یک پل ارتباطی مبتنی بر وب را امکان‌پذیر می‌سازد که منجر به تعامل کیف پول‌های کاردانو با پلتفرم‌های وب ۲ همچون وبسایت آمازون خواهد شد. این کار به کمک جاوا اسکریپت انجام می‌شود.

علاوه بر این، این امر قابلیت‌های تازه‌ای به کیف پول‌های گرم Cardano می‌بخشد که می‌تواند سبب جذب بیش‌تر کاربران شود.

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار شبکه کاردانو، بارها بر اهمیت جامعه کاربری و همکاری با شرکای تجاری دیگر بر ترویج و رشد شبکه تاکید کرده است. پیاده‌سازی این قابلیت می‌تواند نقشی اساسی در نیل به این هدف ایفا کند. این تغییر، کاردانو را کاربرپسندتر کرده و می‌تواند سبب افزایش ارزش بازار و قیمت کاردانو شود.

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.