جزئیات پیش‌بینی متفاوت برای شیبا در لباس بابانوئل!

بر اساس خبرها، یک نهنگ کاملاً جدید در یک تراکنش، تنها ۱۷٫۷۱ میلیون دلار شیبا اینو (SHIB) را جمع‌آوری کرده است.
به گزارش واقعیت مجازی، بر اساس داده‌‌های جدید منتشرشده توسط پلتفرم Etherscan.io، بیش از ۱٫۹۲۶ تریلیون واحد شیبا به ارزش تقریبی ۱۷٫۷۱ میلیون دلار در یک تراکنش از یک کیف پول ناشناخته به یک کیف پول تازه متولدشده انتقال یافته است.
علاوه بر این، گزارش شده که صرافی بزرگ OKCoin Japan قصد دارد از فوریه ۲۰۲۳، شیبا را برای اهداف معاملاتی در پلتفرم خود در دسترس قرار دهد. در همین حال، صرافی Huobi Global، یکی از صرافی‌های رمزارزی پیشرو در جهان نیز اخیراً توییتی را منتشر کرده که حاوی تصویری از یک سگ شیبا اینو است که لباس بابانوئل بر تن دارد و در پس‌زمینه یک درخت کریسمس به چشم می‌خورد. این توییت باعث شده که ارتش شیبا، لیست شدن توکن BONE شیباسواپ در این صرافی را پیش‌بینی کند.
همچنین، John Richmond، برند معروف پوشاک مستقر در ایتالیا و شریک رسمی شیبا، اخیراً تأیید کرده که در حال کار بر روی ایجاد نسخه‌های مختلف تی‌شرت‌هایی با تم SHIB است. انتظار می‌رود چنین اقدامی از سوی یک برند مشهور، شیبا را در سراسر جهان بیشتر در معرض دید قرار دهد.
از سوی دیگر، جامعه شیبا همچنان متعهد به کاهش عرضه کلی این میم کوین محبوب است. همان‌طور که در اخبار قبلی هم گزارش شد، اعضای جامعه شیبا تنها در هفته گذشته بیش از ۹۰ میلیون SHIB را از طریق ۴۴ تراکنش جداگانه سوزانده‌اند.
در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۹۱۴ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۴٫۵ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، بیش از ۱٫۵ درصد رشد دارد.

منبع: رمزارز نیپز

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.