تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه
قیمت بیت کوین در حال حرکت به سمت ۲۰۵۰۰ دلار

قیمت بیت کوین در حال حرکت به سمت ۲۰۵۰۰ دلار و پر کردن CME GAP خود است.

قیمت بیت کوین به زیر سطح ۲۱۲۰۰ دلار کاهش می‌یابد. اگر در کوتاه مدت به زیر منطقه حمایتی ۲۰۵۰۰ دلاری نزدیک شود، بیت کوین شاید ضربه بخورد.

  • بیت کوین نشانه‌های نزولی زیر محدوده مقاومت ۲۱۸۰۰ دلاری را نشان می‌دهد.
  • قیمت زیر ۲۱۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • این جفت ارز در معرض خطر بزرگی باقی می ماند. مانع اصلی اکنون نزدیک منطقه ۲۱۷۵۰ دلاری است.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۱۳۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) در حال شکل گیری است.

 

ضرر بیشتر در بیت کوین؟

دیروز ۲۲۰۰۰ دلار شکست و قیمت به زیر ۲۱۸۰۰ دلار رسید. در این ناحیه در حال حاضر قیمت بیت کوین در فکر حرکت به سمت ۲۰۵۰۰ دلار و پر کردن گپ قیمتی خود است. اما حرکت صعودی اگر از این ناحیه آغاز شود؛ دوباره گپ پر نشده می‌تواند قیمت را ریزشی کند. پس بهترین سناریو برای قیمت بیت کوین کاهش تا پر کردن گپ قیمتی حوالی ۲۰۵۰۰ دلار خواهد بود. سپس از آن‌جا حرکت صعودی تا ۲۶۲۰۰ – ۲۸۳۰۰ – ۲۹۰۰۰ و ۳۲۴۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

 

تحلیل بیت کوین 18اسفند

قیمت بیت کوین در معرض خطر

قیمت بیت کوین در حوالی ۲۱۸۰۰ با مقاومتی جدی رو به رو شد و از این ناحیه ادامه ریزش قیمت خود را از سر گرفت. از طرفی حجم معاملات همچنان پایین است و معامله‌گران در حال کشف مسیر جدید هستند. با کاهش قیمت زیر ۲۱۸۰۰ بیت کوین در معرض از دست دادن ۲۱۰۰۰ دلار است. در این صورت می‌تواند به گپ قیمتی خود در حوالی ۲۰۵۰۰ نیز سر بزند و پس از پر کردن آن مسیر صعودی خود را دوباره شروع کند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

بررسی شاخص دلار DXY

شاخص DXY در حال حاضر با مقاومت ۱۰۵ خود درگیر است. البته این تارگت در کوتاه مدت پیش بینی می‌شد. اما اگر بالای این عدد تثبیتی رخ دهد؛ به احتمال زیاد تا ۱۱۰ یک رالی دیگر برای شاخص دلار رخ خواهد داد. اما اگر از این ناحیه حساس ۱۰۵ نتواند عبور کند و ریزش را تجربه کند،‌ شاخص DXY می‌تواند تا ۱۰۳ ریزش را داشته باشد.

 

تحلیل بیت کوین روزانه 18اسفند

 

تحلیل دامیننس تتر (USDT.D)

دامیننس تتر گارد صعودی خود را حفظ کرده و از مقاومت اصلی خودش در حوالی ۷.۲۰ درصد نیز با موفقیت عبور کرده است. حال باد منتظر۷.۸۰ درصد به عنوان اولین مقاومت پیش روی دامیننس تتر منتظر باشیم. اما در نهایت دامیننس از همین نقطه نیز درگیر با یک ترند لاین نزولی از سقف ۹.۴۲ درصد است که می‌تواند دامیننس تتر را نزولی کند.

 

تحلیل بیت کوین امروز 18اسفند

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی: ۲۱۳۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۰۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۱۸۰۰ دلار، ۲۲۲۰۰ دلار و ۲۲۸۰۰ دلار.

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.