مدیرعامل بایننس: جاده ناهمواری پیش روی ما قرار دارد

«چانگ پنگ ژائو»، مدیرعامل صرافی بایننس در بحبوحه برداشت‌ حدود 2 میلیارد دلار طی 24 ساعت از این صرافی، در یادداشتی به کارمندانش هشدار داد که جاده ناهمواری پیش روی این صرافی قرار دارد.

چانگ پنگ ژائو در یادداشتی که برای کارکنان فرستاده است، به‌عنوان بنیان‌گذار بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان می‌گوید صنعت دارایی‌های دیجیتال لحظه‌ای تاریخی را پشت سر می‌گذارد و بایننس در وضعیت مالی قوی قرار دارد و از این شرایط جان سالم به در خواهد برد؛ هرچند او معتقد است که دست‌اندازهای زیادی پیش رو دارد.

باینس

بایننس و وضعیت پیش روی بازار کریپتو

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمزارز جهان از نظر ارزش بازار طی دو روز گذشته لحظات پرتلاطمی را سپری کرده است. ابتدا به‌دلیل افزایش حجم برداشت‌های USDC، بایننس مجبور شد به‌صورت موقت برداشت این استیبل کوین را متوقف کند. همین مسئله باعث شد برخی مشتریان دچار نگرانی شوند و موجی از شایعه‌ها علیه بایننس مبنی بر اینکه که این صرافی نیز به سرنوشت FTX گرفتار می‌شود، شکل بگیرد.

همین موج FUD و ترس شدید باعث شد برداشت‌ها از صرافی بایننس ادامه پیدا کند؛ تا جایی که شرکت داده‌های بلاکچین Nansen اعلام کرد پس از آنکه صرافی بایننس برداشت‌های استیبل کوین USDC را به‌صورت موقت متوقف کرد، کاربران طی 24 ساعت گذشته رقمی بالغ بر 1.9 میلیارد دلار از دارایی‌های دیجیتال خود را از این صرافی برداشت کرده‌‌اند.

چانگ پنگ ژائو نیز با انتشار توییتی تأیید کرد که حدود 2 میلیارد دلار از این صرافی طی 24 ساعت برداشت شده است. وی به این موضوع اشاره کرد که شرایط برداشت‌های صرافی عادی بوده و حجم برداشت‌ها کاهش پیدا کرده است.

در‌حالی‌که مدیرعامل بایننس از طریق توییت‌هایی که منتشر می‌کند سعی دارد وضعیت برداشت‌ها و صرافی را عادی نشان دهد، از سوی دیگر با ارسال یادداشتی به کارمندان خود هشدار داده است که جاده ناهمواری پیش روی این صرافی قرار دارد.

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.