کاردانو در سال 2023 میلادی به چه قیمتی خواهد رسید؟

سرمایه گذاران همیشه به تحلیل فرآیند رمز ارزها در طول زمان می پردازند. با فرارسیدن سال 2023 سرمایه گذاران به دنبال شاخص ها و تغییرات در بازار های مالی و رمز ارزها هستند. از جمله این تغییرات می توان به رمز ارزی به نام کاردانو اشاره کرد. موفقیت این رمز ارز جدید باعث محبوبیت آن در بین سرمایه گذاران شده است. از جمله این پیشرفت و موفقیت ها می توان به تعداد کیف پول رمز ارزی رو به افزایش اشاره داشت. در ادامه به پیش بینی تغییرات قیمت کاردانو (ADA) اشاره می کنیم.

شاخص تکنیکال

گرچه با توجه به کنترل بازار توسط خرس ها ممکن است قیمت کاردانو برای مدتی سرکوب شده باشد، اما با گذشت زمان می توان به این ارز دیجیتال امیدوار بود. برای مثال می توان به (RSI) شاخص قدرت نسبی این رمز ارز اشاره کرد؛ در حالی که در محدوده 82 قرار گرفته باشد، به معنی منطقه اشباع خرید (overbought) شناخته می شود. به علاوه با نگاه به وضعیت اندیکاتور مکدی (MACD) که در روندی صعودی قرار گرفته می توان دریافت که مزیتی برای قیمت کاردانو و همچنین تمایل به صعود در آینده خواهد داشت.

از آنجا که پیش بینی ها احتمالی بوده و سرمایه گذاران فقط با تحلیل و نگریستن به بازار های مالی باید حرکت بعدی خود را انتخاب کنند، می توان امید داشت که روند نزولی بلند مدت پایان یافته و این یک تغییر روند رو به رشد برای ADA خواهد بود.

انباشت عظیم نهنگ ها

قاتل اتریوم از جمله نام هایی است که به این رمز ارز داده می شود، زیرا سرمایه گذاران بزرگ عرضه های خود را در این رمز ارز نگه داری کرده و به همین خاطر کاردانو در مسیری صعودی قرار گرفته است.

از اوایل نوامبر و فروپاشی صرافی FTX، قیمت ارزهای دیجیتال تحت تاثیر بازار رو به کاهش هستند. اما با توجه به این شرایط آدرس کیف پول های بزرگ فرصت را غنیمت شمرده و مرحله جدیدی از خرید را نشان می دهند. بر اساس برخی داده ها در تاریخ 7 نوامبر 2022، به کیف پول هایی که بین 10000 تا 100000 توکن کاردانو دارند، 83 میلیون دلار ADA منتقل شده است.

اکوسیستم کاردانو

کاردانو دارای اکوسیستمی پیشرفته و رو به رشد می باشد. با وجود پیشرفت و معرفی محصولات جدید توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کرده است.

تیم توسعه دهنده کاردانو از آزمایش DJED استیبل کوین اصلی و ویژگی های پیشرفته در آن خبر می دهد که این پروژه با رشد انفجاری تعداد اسکریپت های پلوتوس مواجه شده است. هم بنیانگذار و خالق کاردانو، از توسعه بلاکچین جدید با مرکزیت حفظ حریم شخصی و خصوصی افراد، برنامه ای به نام Midnight را خبر می دهد.

NFT توکن های غیر قابل تعویض از دیگر پیشرفت هایی است که در حوزه ADA می توان به آن اشاره کرد، زیرا به دلیل افزایش تقاضا برای خرید توکن ها قیمت آن ها رو به افزایش بوده و همچنین در رقابت با NFT های دیگر مجموعه های موفق دنیا قرار دارد.

تحلیلگران و کارشناسان ارزهای دیجیتال، شاخص های تکنیکال و فاندامنتالی از روند رو به رشد و افزایش کاردانو در آینده نزدیک خبر می دهند، از این رو چشم اندازی روشن را پیش بینی می کنند. به علاوه با وجود افزایش متاورسی این شبکه، امید به افزایش قیمت ADA به چشم می خورد.

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.