ابزار جدید اینستاگرام برای کمک به برگرداندن حساب‌های هک‌شده

کاربران اینستاگرام که قربانی هک می‌شوند، حالا ابزار جدیدی برای پس‌گرفتن حساب خود دارند. این شبکه اجتماعی امروز از Instagram.com/hacked رونمایی کرده که راهی جدید برای ارسال گزارش و رفع مشکلات دسترسی به حساب محسوب می‌شود.

ابزار جدید اینستاگرام برای حساب هک‌شده

برگرداندن حساب هک‌شده اینستاگرام کار چندان ساده‌ای نیست و برخی کاربران برای اینکه دوباره به اکانت خود دسترسی پیدا کنند، حاضرند به هکرها پول بپردازند. علاوه‌بر این، برخی کاربران مخصوصاً اینفلوئنسرها در صورتی که حساب‌شان هک شود، برای کنترل دوباره آن به سراغ هکرهای دیگر می‌روند. در حالت کلی به گفته کاربران، اینستاگرام در واکنش به چنین موضوعی عملکرد کندی دارد.

اینستاگرام هک‌شده

اینستاگرام اوایل سال جاری میلادی از آزمایش قابلیت‌های برگرداندن حساب خبر داد که یکی از آن‌ها، پرسیدن از دوستان افراد برای تضمین واقعی‌بودن و برگرداندن کنترل اکانت به کاربر بود. حالا این ویژگی در اختیار همه کاربران قرار دارد. بنابراین اگر نمی‌توانید وارد حساب‌تان شوید، می‌توانید از دو دوست خود کمک بگیرید تا هویت شما را تأیید کنند.

اینستاگرام هک‌شده کمک از دوست

اینستاگرام همچنین گفته در حال کار روی روش‌هایی است که تا پیش از هک‌شدن حساب‌ها، از این‌ کار جلوگیری کند. از جمله این راه‌ها می‌توان به ارسال هشدار درباره حساب‌های مشکوکی که درحال جعل هویت کاربر هستند، اشاره کرد.

درنهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که متا به عنوان مالک اینستاگرام، در حال ایجاد یک بخش خدمات مشتریان برای کمک به کاربران و مشکلات مربوط به تعدیل محتوا است. با توجه به وسعت پلتفرم‌هایی مانند فیسبوک، انجام این کار پس از سال‌ها تعجب‌برانگیز است، با این حال یک قدم مثبت برای کمک به کاربران محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.